تجزیه و تحلیل اخبار و تحولات اقتصادی ایران و جهان

تکنولوژی نسل پنجم می‌تواند برای بازار تلفن‌های هوشمند، انفجاری باشد

طبق پیش‌بینی گلدمن‌ساکس، تکنولوژی نسل پنجم می‌تواند برای بازار تلفن‌های هوشمند، انفجاری باشد. این بانک وال‌استریتی تخمین‌ها و پیش‌بینی‌های خود در مورد بازار ۵G را به شدت افزایش داده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی معاصر، طبق پیش‌بینی گلدمن‌ساکس، تکنولوژی ۵جی (نسل پنجم) می‌تواند برای بازار تلفن‌های هوشمند، انفجاری باشد. این بانک وال‌استریتی تخمین‌ها و پیش‌بینی‌های خود در مورد بازار ۵G را به شدت افزایش داده است.

تحلیل‌گر گلدمن، رود هال، با اشاره به تحقیقات انجام شده بر روی زنجیره‌های تولید گفت: فروش دستگاه‌های ۵G از آن‌چه قبلا پیش‌بینی شده بود، بسیار بیشتر خواهد بود.

در همین رابطه

آیفون ۱۳ رونمایی شد

راه اندازی مایکروسافت استارت

هال گفت: ما پیش‌بینی فروش تلفن‌های هوشمند ۵G در سال ۲۰۲۰ را از ۵۰ میلیون دستگاه به ۱۲۰ میلیون دستگاه افزایش داده‌ایم، چراکه بررسی‌های زنجیره عرضه نشان می‌دهد که فروش ابزارهای ۵جی، به ویژه در چین، بسیار بیشتر از آن‌چه قبلا پیش‌بینی شده بود، خواهد بود.

این در حالی است که این تحلیل‌گر تاکید دارد به علت محدودیت‌های ایجاد شده برای هوآوی، توسعه تکنولوژی ۵G در مناطق محدودی از جهان انجام خواهد شد. البته توانایی هوآوی برای ایجاد پایگاه‌های ۵G بدون استفاده از تجهیزات آمریکایی، باعث تقویت فروش گوشی‌های این برند در بازار چین خواهد شد.

منبع راشا تودی مهر
مطالب مشابه