تجزیه و تحلیل اخبار و تحولات اقتصادی ایران و جهان

بایننس نخستین و بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال

صرافی بایننس با آمار مبادلات بیش از یک میلیارد دلار در روز در جایگاه نخستین و بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتالی در جهان باقی ماند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی معاصر ، با توجه به گسترش روزافزون محبوبیت ارز دیجیتالی همچون بیت کوین، صرافی‌های متعددی در جهان راه‌اندازی شده‌اند که با ارائه یک بستر و پلت‌فرم مناسب به کاربران و علاقه‌مندان به استخراج این ارزها اجازه می‌دهند به سرمایه‌گذاری و مبادلات مالی بپردازند.

یکی از معروف‌ترین صرافی‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، بایننس (Binance) است که در تازه‌ترین آمار و گزارش‌های منتشرشده، با حجم تبادلات مالی به ارزش یک میلیارد دلار در ۲۴ ساعت، جایگاه نخست و بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتالی را همچنان به خود اختصاص داد. در این آمار که در وب‌سایت Forbes ذکر شده است، تعداد کاربران و مشتریان این صرافی بیش از ۱۶۰ هزار نفر در روز است که این اعداد و ارقام به وضوح نشان می‌دهد از سایر رقبای خود همچون بیت کوین بیس و OKEx نیز سبقت گرفته است.

در همین رابطه

افزایش ۲۰ درصدی ارزش بیت کوین

اولین خودپرداز بیت‌کوین در دبی

طی چند سال اخیر ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیاری همچون بیت‌کوین، مونرو، ریپل و اتریوم از محبوبیت و استقبال بی‌نظیری برخوردار شده و کاربران بسیاری در جهان به‌دنبال استخراج و تبدیل پول‌های خود به ارزهای دیجیتالی هستند؛ چراکه این روزها بسیاری از افراد با خرید و استخراج این ارز توانسته‌اند به پول زیادی دست پیدا کنند.

مطالب مشابه