تجزیه و تحلیل اخبار و تحولات اقتصادی ایران و جهان

سخنان عجیب اسکایت مینرد در خصوص آینده بیت کوین

اسکایت مینرد، مدیرارشد شرکت گوگنهایم، می‌گوید قیمت بیت‌کوین می‌تواند تا ۶۰۰هزار دلار هم پیش برود؛ اما قبل از آن ممکن است تا ۲۰هزار دلار سقوط کند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی معاصر به نقل از ارز دیجیتال،‌ اسکات مینِرد (Scott Minerd)، مدیر ارشد اطلاعات شرکت گوگنهایم پارتنرز (Guggenheim Partners) معتقد است که قیمت بیت‌کوین در طولانی‌مدت صعودی خواهد بود؛ اما پیش از آن ممکن است حتی تا ۲۰هزار دلار هم سقوط کند.

به‌عقیده مینرد، اصلاح قیمتی که در روز یکشنبه شاهد آن بودیم ممکن است شروعی برای اصلاحات شدیدتر باشد و حتی ممکن است قیمت این ارز دیجیتال را تا ۲۰هزار دلار هم کاهش دهد؛ اما قیمت بیت‌کوین در نهایت و در بلندمدت صعودی خواهد بود.

در همین رابطه

مینرد معتقد است که قیمت بیت‌کوین در سال‌های پیش‌رو، می‌تواند تا ۶۰۰هزار دلار نیز بالا رود. قیمت بیت‌کوین پس از ثبت رکورد تاریخی ۶۵هزار دلار، دچار اصلاح شده است.

کاهش قیمت بیت‌کوین در طول هفته جاری شدت گرفت و در عرض چند ساعت، قیمت این ارز دیجیتال به زیر مرز ۵۰ هزار دلاری نیز رفت. اسکات مینرد در مصاحبه‌ اخیر خود با CNBC به اصلاح قیمت بیت‌کوین اشاره کرد و گفت: قیمت بیت‌کوین در مدت ‌زمانی کوتاه، افزایش چشم‌گیری را تجربه کرد و به‌نوعی دچار حباب شد. حال باید منتظر اصلاح شدید در قیمت این ارز دیجیتال باشیم.

مطالب مشابه