سقوط آزاد بیت‌کوین

0

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی معاصر، به نقل از کریپتو، طبق گزارش کریپتو کوانت، تکنیک‌های بازار ارز دیجیتال و تجزیه و تحلیل داده‌های زنجیره‌ای حاکی از کاهش احتمالی قیمت در آینده است. این شرکت افزود که انباشت کوتاه‌مدت دارندگان از افزایش اخیر ارزهای دیجیتال حمایت کرد اما دارندگان بلندمدت ترجیح دادند از آن دور بمانند.

نمودارهای زنجیره‌ای بیت‌کوین، افزایش فروش توسط دارندگان کوتاه‌مدت را نشان می‌دهد و جریان صرافی انجام شده توسط دارندگان یک تا سه ماهه به بالاترین مقدار ثبت شده از ژوئن ۲۰۲۲ رسیده است.

بازار کریپتو در حال ثبت صعود خروجی استیبل کوین‌های با پشتوانه دلار از مبادلات است و این معیار نشان می‌دهد که در حال حاضر بازار نمی‌تواند از افزایش بیشتر قیمت حمایت کند و احتمالا منجر به کاهش قیمت دیگری خواهد شد. حفظ تحلیل تکنیکال دارایی‌های دیجیتال اصلی مانند اتریوم (ETH) و بایننس سیگنال‌های نزولی و پیش از نزولی را نشان می‌دهد.

این گزارش حاکی از آن است که نمودار فنی اتریوم واگرایی منفی را به زیر سطح مقاومت نشان می‌دهد. بیت‌کوین، اتریوم و بایننس حدود ۶۵ درصد از کل ارزش بازار را تشکیل می‌دهند. قیمت بیت‌کوین و اتریوم در حال حاضر بیش از چهار درصد کاهش یافته است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۰۳ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۵۰ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۱.۹۸ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۵ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹.۵۵ میلیارد دلار است که ۲۶.۶۷ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۹۶ میلیارد دلار است که ۱۰.۰۱درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۳۶.۳۱ میلیارد دلار است که ۹۱.۸۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

منبع ایسنا

نظر خود را با سایرین در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.