ناامیدی از پیش‌بینی‌های مایکروسافت به ارزهای دیجیتال نیز سرایت کرد

0

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی معاصر، ایسنا به نقل از کریپتو، بزرگترین توکن تا ۲.۵ درصد سقوط کرد و در ساعت ۹:۲۶ صبح روز چهارشنبه (۲۵ ژانویه) در سنگاپور حدود ۲۲هزار و۳۸۰ دلار معامله شد. طیفی از سکه‌های کوچکتر، از اتر گرفته تا کاردانو و آوالانچ نیز قرمز بودند.

دارایی‌های دیجیتال از جمله سرمایه‌گذاری‌هایی هستند که در ابتدای سال ۲۰۲۳ افزایش یافتند که این صعود بر این اساس بود که بانک‌های مرکزی افزایش نرخ بهره را در ماه‌های آینده کند یا حتی معکوس کنند.

به گفته تونی سیکامور، تحلیلگر بازار، ناامیدی از پیش‌بینی‌های مایکروسافت به ارزهای دیجیتال نیز سرایت کرد که هنوز هم به شدت با سهام فناوری مرتبط است.

وی گفت: «در مورد سرمایه‌گذاری در دارایی‌های ریسک‌پذیر طی سال جاری، تقریباً مانند تلاش برای نگه داشتن یک توپ زیر آب است».

هیدن هیوز، مدیر اجرایی پلتفرم تجارت اجتماعی آلفا ایمپکت نیز گفت: مواردی که احتمالاً به جهش ۳۶ درصدی بیت‌کوین در این ماه کمک کردند نیز ممکن است در حال کاهش باشند.

وی افزود: «با ورود دوباره صندوق‌های تامینی پس از تعطیلات آخر هفته، قیمت‌ها شروع به تغییر کردند».

کیتی استاکتون، بنیان‌گذار شرکت فرلید استراتژیز (Fairlead Strategies)، مقاومت قابل توجهی برای بیت‌کوین حدود ۲۵هزار دلار می‌بیند؛ این سطحی است که توکن آخرین بار در ماه آگوست در آن بود.

استاکتون در یادداشت این هفته گفت که وی میان مدت خنثی با بازگشت شرایط خرید بیش از حد را برای بیت‌کوین پیش‌بینی می‌کند.

بیت‌کوین و ۱۰۰ توکن برتر طی سال گذشته بیش از ۶۰ درصد کاهش یافتند که به دلیل افزایش هزینه‌های استقراض و یک سری رویدادهای انفجاری در بازارهای کریپتو بود. بر اساس داده‌های کوین گکو، ارزش کلی بازار توکن‌های دیجیتال در ژانویه حدود ۲۵۰ میلیارد دلار افزایش یافته است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۰۲ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۳.۳۱ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۲.۶۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۶۲ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۶.۷۷ میلیارد دلار است که ۰.۹۷ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۲۴ میلیارد دلار است که ۹.۲۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۰.۱۳ میلیارد دلار است که ۸۸.۳۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

نظر خود را با سایرین در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.