تجزیه و تحلیل اخبار و تحولات اقتصادی ایران و جهان

حادثه اتوبوس دانشجویان تهران؛ شمار قربانیان به ۱۰ نفر رسید

رئیس اورژانس تهران اعلام کرد که با درگذشت یکی دیگر از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تعداد قربانیان این حادثه به ۱۰ نفر رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی معاصر به نقل از ایسنا رئیس اورژانس تهران اظهار داشت: در این حادثه هفت تن از سرنشینان در محل حادثه جان باختند و ۲۸ تن به بیمارستان‌ منتقل شدند که تا شب گذشته دو تن دیگر نیز به علت شدت وخامت حال‌شان در بیمارستان جان باختند.

وی در ادامه افزود: « متاسفانه بامداد امروز نیز یکی دیگر از مصدومان این حادثه به نام “محمدرضا فضیلتی نیا” جان خود را از دست داد و تعداد قربانیان حادثه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات ۱۰ تن شد.»

از سوی دیگر مسعود قادی پاشا، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از انتقال اجساد ۹ نفر از جان باختگان حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد به پزشکی قانونی خبر داد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: «پس از اتمام کارشناسی تخصصی و احراز هویت، در اسرع وقت اجساد با دستور مقام قضایی تحویل بستگان درجه اول خواهد شد.»

اتوبوس دانشجویان علوم و تحقیقات با ۳۰ سرنشین نیمروز سه‌شنبه ناگهان از مسیر خود خارج و پس از برخورد به دیوار بتنی در مسیری با شیب تند، درنهایت واژگون شد.

به گفته جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی در جریان این حادثه بخشی از اتوبوس کاملا در زمین فرو رفته است. آتش نشانان مجبور شده‌اند اتوبوس را تکه تکه کنند تا بتوانند بخش فرو رفته در زمین را خارج کنند.

مطالب مشابه