ترکیه سکته قلبی اردوغان را تکذیب کرد

0

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی معاصر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این مرکز همچنین بستری شدن اردوغان به دنبال این حمله قلبی را نیز رد کرد.

این گزارش همچنین اعلام کرد که قرار است که اردوغان فردا در مراسم افتتاح سوخت گیری هسته ای نیروگاه هسته ای «آکویو” بصورت اینترنتی و مجازی شرکت کند.

در همین حال، معاون رئیس جمهوری ترکیه نیز وضعیت سلامت اردوغان را بسیار خوب توصیف کرد و گفت که وی تنها دچار یک سرماخوردگی ضعیف شده است.

منابع خبری بامداد چهارشنبه گزارش دادند، پخش زنده مصاحبه تلویزیونی «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه به دلیل کسالت او برای دقایقی قطع شد.

مصاحبه اردوغان رئیس جمهوری ترکیه با رسانه‌های این کشور پس از احساس درد معده او ناگهان متوقف شد.

بر اساس این گزارش، این مصاحبه تلویزیونی اواخر عصر سه‌شنبه آغاز شد و پخش زنده زمانی که خبرنگار از اردوغان شروع به پرسیدن سوال در مورد تغییرات کابینه در آینده کرد، ناگهان متوقف شد.

اردوغان بعد از چند دقیقه به روی صحنه بازگشت و با عذرخواهی از مخاطبان، از ابتلای خود به بیماری التهاب معده‌ خبر داد و گفت: برای شما آرزوی سلامتی دارم. دیروز و امروز کار زیادی در کمپین انتخاباتی داشتیم و دچار التهاب معده شدم. من حتی به لغو برنامه فکر کردم اما ما بازگشتیم. من از شما و بینندگان عذرخواهی می‌کنم.

مصاحبه گر پس از دو سوال کوتاه، پایان مصاحبه را اعلام کرد تا رئیس جمهور ترکیه فرصت استراحت پیدا کند.

نظر خود را با سایرین در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.