زلنسکی: ۲۰۲۳ سال پیروزی ماست

0

به گزرش پایگاه خبری اقتصادی معاصر، زلنسکی شنبه شب در پیام خود گفت: امروز فقط یک آرزو داریم و این آرزو محقق خواهد شد؛ البته نه با معجزه بلکه با تلاش و مبارز، همکاری متقابل و انسانیت. سال نو مبارک. سال پیروزی ما.

زلنسکی به مناسبت کریسمس یک پیام ویدیویی ۹ دقیقه‌ای منتشر کرده بود اما به مناسبت آغاز سال نو به انتشار یک پیام کتبی کوتاه اکتفا کرد.

زلنسکی همچنین پس از حملات روز شنبه روسیه خطاب به مردم این کشور گفت: آنها خود را مسیحی می‌خوانند و به مذهبشان بسیار افتخار می‌کنند. اما آنها از شیطان تبعیت کرده و از او حمایت کرده و با او هستند.

زلنسکی با بیان اینکه «تبلیغاتچی‌های» روسیه خواهان ماندن پوتین در قدرت هستند، افزود: بر سر شما شهروندان روس هر چه بیاید او را نگران نخواهد کرد.

وی مدعی شد: رهبر شما فقط می‌خواهد نشان دهد که نظامیان با او هستند. او فقط خود را پنهان کرده است. او پشت نظامیان، موشک‌ها و دیوارهای اقامتگاه و کاخش پنهان شده است.

زلنسکی افزود که حملات موشکی روسیه تلفاتی به بار آورده است اما مقام‌های اوکراینی به کسانی که آسیب دیده‌اند کمک خواهد کرد.

وی گفت که پدافند هوایی اوکراین بسیاری از موشک‌های روسیه را رهگیری کرده و جان افراد زیادی را نجات داده است که این نشان می‌دهد دنیا باید کمک‌های بیشتری به اوکراین برساند.

منبع رویترز ایرنا

نظر خود را با سایرین در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.