تجزیه و تحلیل اخبار و تحولات اقتصادی ایران و جهان
فهرست خبرهای مرتبط با موضوع:

اقتصاد بین الملل

آخرین و جدیدترین اخبار اقتصاد بین الملل. بروزترین تحلیل ها گزارش ها و پیش بینی های روز اقتصاد بین الملل. نمودارها و خبرهای داغ و  تازه ترین تحولات اقتصاد بین الملل

سیاست های دولت چین برای تسهیل در امر کسب و کار

دولت چین سیاست‌هایی را در دستور کار قرار داده است که انجام کسب‌وکار در دومین اقتصاد بزرگ دنیا را تسهیل خواهد کرد، سیاست‌هایی که از آموزش کسب‌وکارهای خصوصی گرفته تا ارتقای دسترسی به بازارها را شامل می‌شود. به عقیده کارشناسان این تلاش‌های…

-تبلیغات-

-تبلیغات-

-تبلیغات-

انصراف ترامپ از وضع تعرفه روی واردات از مکزیک

رییس‌جمهور آمریکا برنامه خود برای وضع تعرفه پنج درصدی روی واردات کالاهای مکزیکی از جمله نفت خام را با اعلام اینکه واشنگتن و مکزیک برای محدودیت مهاجرت از آمریکای مرکزی به آمریکا به توافق رسیده‌اند، کنار گذاشت.

-تبلیغات-

-تبلیغات-

-تبلیغات-

۳ اختلاف اساسی میان ایالات متحده و چین همچنان باقی است

جنگ تجاری میان چین و آمریکا در حالی ادامه دارد که روز جمعه دو طرف توافق کردند که مذاکرات تجاری بیشتری را در دستور کارشان قرار دهند. این در حالیست که ۳ اختلاف اساسی میان دو طرف همچنان باقی است.

نگرانی‌ها از تشدید جنگ تجاری ایالات متحده و چین

ترامپ در تلاش است تا چین را با تهدید و ایجاد فشارهای بیشتر تجاری به پای میز مذاکره برگرداند و این تصمیم آن‌طور که خبرها نشان می‌دهد تاحدودی موفقیت آمیز بوده زیرا پکن هیات تجاری خود را به واشنگتن اعزام کرده است.

-تبلیغات-

-تبلیغات-

-تبلیغات-