تجزیه و تحلیل اخبار و تحولات اقتصادی ایران و جهان
فهرست خبرهای مرتبط با موضوع:

سیاست

آخرین و جدیدترین اخبار و خبرهای داغ اقتصاد سیاسی. تازه ترین و بروزترین حبرهای لحطه ای بازار سیاست. گزارش و تحلیل های اقتصادی پیش بینی هزینه های سیاست. شبکه اطلاع رسانی قیمت و نرح های روز افتصاد سیاسی

سخنگوی کاخ سفید: با اسرائیلی ها درباره نشست های برجام صحبت خواهد شد و این روند ادامه خواهد داشت

سخنگوی کاخ سفید می گوید درباره مذاکرات وین و پیشرفت هایی که در آن حاصل می شود با هیأت اسرائیلی که به واشنگتن سفر کرده، صحبت خواهد شد و این روند ادامه خواهد داشت.

آقای ظریف! شما خودتان محصول حاکمیت «میدان» هستید

پس از ماجرای استعفای ظریف در سال ۹۷ کمتر کسی در مورد بروز اختلاف میان او و سایر افراد موثر بر سیاست خارجی تردید دارد؛ چه زمانی که پس از بی‌خبری از حضور بشار اسد در ایران، شبانه خداحافظی کرد و چه حالا که در حضیض محبوبیت مردمی مذاکرات وین را…

مردم حرف‌های مسوولان را قبول ندارند

محمدی، مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفته است: «شرکت‌هایی که بخواهند واکسن را به وزارت بهداشت بفروشند، ارز دولتی دریافت می‌کنند و ما واکسن را از آنها می‌‌خریم و به صورت رایگان و با توجه به اولویت‌ها در اختیار مردم قرار…

-تبلیغات-

-تبلیغات-

-تبلیغات-

واکنش جو بایدن به تصمیم ایران برای غنی سازی اورانیوم تا ۶۰ درصد

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد تصمیم ایران برای غنی سازی اورانیوم تا 60 درصد برای مذاکرات در حال انجام در خصوص برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در رابطه با برنامه هسته ای ایران مفید نیست.

تاثیر افتتاح سد کمال خان بر اقتصاد مناطق مرزی شرق کشور

رییس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران اظهار داشت: وقتی سدی مثل سد کمال خان ایجاد می‌شود و آقای اشرف غنی می‌گوید آب را در برابر نفت می‌دهد، بدیهی است که بر اقتصاد دامداری و کشاورزی منطقه تاثیر می‌گذارد. پیامد این موضوع هم تشدید مهاجرت است.…

آژانس بین‌المللی اتمی: ایران نقض جدیدی در برجام انجام داده است

خبرگزاری رویترز بامداد شنبه مدعی شد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی به اعضای خود از اقدام جدید ایران در کارخانه ساخت صفحات سوخت در اصفهان خبر داده و طی آن مدعی شد که ایران نقض جدیدی در برجام انجام داده است.

-تبلیغات-

-تبلیغات-

-تبلیغات-

فرهنگ در آستانه‌ی انحطاط است

به اعتقاد عبدالکریمی؛ فرهنگ با عمیق‌ترین لایه‌های وجودی افراد سروکار دارد که فقط متفکران، هنرمندان و شاعران بزرگ می‌توانند به این لایه دست پیدا کنند و معمولاً اندیشمندان، هنرمندان و شاعران بزرگ، پست اجرایی ندارند.

نگرانی۱۴ کشور از گزارش سازمان بهداشت جهانی در مورد منشا کرونا

۱۴ کشور با صدور بیانیه مشترک از گزارش سازمان جهانی بهداشت در مورد منشا ویروس کرونا ابراز ناخشنودی و نگرانی کردند. این کشورها می‌گویند گزارش با تاخیر منتشر شده و دانشمندان در تدوین آن به اطلاعات کافی دسترسی نداشته‌اند.

-تبلیغات-

-تبلیغات-

-تبلیغات-

اشرف غنی: حاضر به تبادل نفت و آب با ایران هستیم

اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان در مراسم افتتاح سد کمال خان اعلام کرد به تعهد خود دربرابر حق ‌آبه ایران متعهد هستیم و در صورت تقاضای مازاد از سوی ایران حاضر به تبادل نفت در برابر آب خواهیم بود.