فهرست خبرهای مرتبط با موضوع:

ورزشی

آخرین و جدیدترین اخبار و خبرهای داغ ورزشی. تازه ترین و بروزترین حبرهای روز ورزشی. گزارش های و تحلیل های اقتصاد ورزشی. شبکه اطلاع رسانی همایش ها و نشست های اقتصاد ورزشی

علت سهمِ هیچِ کشورمان از جام جهانی قطر

متولی گردشگری ایران وعده داده بود «بازار توریسم کشورمان از بزرگ‌ترین رویداد ورزشی منطقه -که تا چند روز دیگر در قطر برگزار می‌شود- سهم مناسبی کسب کند»، اما نتایج آخرین پایش درباره «تورها یا مسافران احتمالی جام جهانی قطر به مقصد ایران» نشان…

لنج ایرانی اجازه خدمات‏‌رسانی در جام‏‌جهانی قطر را پیدا نکرد

صنعت توریسم اضلاع مختلفی دارد که گردشگر یکی از آنها به حساب می‌‌آید. یک ضلع دیگر خدمات‌‌رسان‌‌ها هستند، یعنی کسانی که خدماتی نظیر اقامت، خوراک، حمل و نقل، لیدری و... را به عهده دارند. گروه دیگری هم داریم که در دسته سرمایه‌‌گذاران قرار…

بازگشایی نماد استقلال و پرسپولیس پس از تعطیلات عید غدیر

در حالی که اواخر خرداد امسال حسین قربانزاده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی وعده بازگشایی نماد سرخابی‌ها را در هفته نخست تیر داده بود، حالا معاونش قول بازگشایی نماد استقلال و پرسپولیس تا آخر هفته جاری را داده است.

جزئیات تخصیص وجوه پذیره‌نویسی سرخابی‌ها

سرپرست دفتر شرکت‌ها و آماده‌سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: قرار است حداکثر ۲۵ درصد وجوه حاصل از پذیره‌نویسی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای بازپرداخت بدهی‌های دو باشگاه مورد استفاده قرار گیرد.

بررسی تاثیر اقتصادی بزرگ‌ترین رویداد ورزشی در کشور میزبان

اگرچه قطر با برگزاری جام جهانی، سود سرشاری از محل جذب گردشگران خارجی کسب می‌کند، اما برد ثانویه آن درست پس از پایان مسابقات و در سال‌های آینده است که گردشگران موقت را به گردشگران دائمی بدل می‌کند. «امین فرطوسی»، عضو هیات‌مدیره اتاق مشترک…

-تبلیغات-

-تبلیغات-

-تبلیغات-

جزیره کیش برای توریست‏‏‌های جام‏‏‌جهانی آماده شده است؟

قطری‌‌‌ها باوجود سرمایه‌گذاری‌‌‌های چند ده‌میلیارد دلاری برای جام جهانی فوتبال همچنان با مشکل کمبود مراکز اقامتی اعم از هتل، ‌‌‌ اقامتگاه، هاستل، کشتی و.. مواجهند. همین موضوع سبب شده به دنبال مراکز اقامتی در کشورهای اطراف باشند و در مقابل…

زمان بازگشایی نماد سرخابی‌ها فعلا مشخص نیست

مدیرعامل فرابورس ایران با اشاره به این که زمان بازگشایی نماد سرخابی‌ها فعلا مشخص نیست، گفت: مراحل افزایش سرمایه استقلال در اداره ثبت شرکت‌ها به پایان رسیده، اما افزایش سرمایه باشگاه پرسپولیس کماکان در جریان است.

زمان معامله سهام سرخابی ها

سرپرست دفتر شرکت‌ها و اماده سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازیجزییات واریز پول به حساب سرخابی‌ها و زمان معامله سهام دو باشگاه را اعلام کرد و گفت: پول پذیره نویسی در حساب دو باشگاه قرار دارد اما به صورت قانونی مسدود است.

تلاش آبراموویچ برای از سرگیری مذاکرات صلح میان روسیه و اوکراین

رومن آبراموویچ، از الیگارش‌های میلیاردر روس که نامش در فهرست‌ تحریم‌هاست، در تلاش برای از سرگیری مذاکرات صلح میان روسیه و اوکراین که بعد از یک سری حملات به غیرنظامیان متوقف شد، به کی‌یف سفر کرده است.

زمان پذیره‌نویسی سهام سرخابی‌ها اعلام شد

پذیره‌نویسی سهام جدید ناشی از سلب حق‌تقدم در افزایش سرمایه شرکت‌های فرهنگی ورزشی استقلال ایران و پرسپولیس امروز(یکشنبه) به ترتیب در قیمت‌های ۲,۹۱۰ ریال و ۳,۳۸۷ ریال از ساعت ۰۹:۳۰ لغایت ساعت ۱۱:۳۰ انجام می‌شود.

جزئیات ۵ شرط فرابورس برای پذیرش سرخابی‌

مدیرعامل فرابورس ایران با برشمردن ۵ پیش شرط برای درج نماد سرخابی‌ها در بازار پایه این بورس گفت: فرابورس بابت هر ریال این واگذاری در راستای حفظ منافع مردم حساس است و تا این ۵ شرکت رعایت نشود امکان واگذاری سرخابی ها وجود ندارد.

-تبلیغات-

-تبلیغات-

-تبلیغات-

تشریح فرایند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

رئیس سازمان خصوصی سازی ضمن تشریح فرایند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، درمورد ترکیب سهامداری این دو باشگاه بعد از واگذاری توضیحاتی ارائه کرد و گفت: هر شرکتی می تواند برای این منظور وارد مذاکره شود.

کانادا نیز بازی‌های المپیک زمستانی پکن را تحریم دیپلماتیک کرد

بعد از آمریکا، انگلیس و استرالیا کانادا نیز اعلام کردند هیچ هیات دیپلماتیکی از سوی این کشورها برای بازی‌های المپیک زمستانی پکن اعزام نخواهد شد ، ژاپن نیز گفته است که سرگرم بررسی تحریم دیپلماتیک است.

-تبلیغات-

-تبلیغات-

-تبلیغات-

وزیر ورزش: خصوصی‌سازی سرخابی‌ها در دست سازمان خصوصی‌سازی است

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به این که خصوصی‌سازی سرخابی‌ها در دست دوستان در سازمان خصوصی‌سازی است و بعد از کار‌های کارشناسی قطعا این اتفاق بزرگ و تاریخی رخ خواهد داد، گفت: مطمئن باشید تا قبل از پایان عمر دولت این دو تیم واگذار می‌شوند.

آیا کافئین توانایی بدن در چربی سوزی را افزایش می دهد؟

تحقیقات قبلی ارتباط بین مصرف کافئین و افزایش عملکرد ورزشی را نشان داده اند. با این حال، اطلاعات محدودی در مورد اینکه آیا کافئین توانایی بدن در چربی سوزی را افزایش می دهد، وجود دارد.

عدم توجه به فوتبال بانوان

سرمربی تیم فوتبال زنان شهرداری بم کرمان در واکنش به بی‌توجهی مسئولان فدراسیون فوتبال نسبت به خروج تیم ملی از رنکینگ فیفا گفت: مسئولان اصلا به زنان اهمیت نمی‌دهند و کاری نکردند تا در نهایت از رنکینگ خارج شدیم.