تجزیه و تحلیل اخبار و تحولات اقتصادی ایران و جهان
فهرست خبرهای مرتبط با:

مشکلات اقتصادی

آسیب های فرهنگی و اجتماعی جوانان ،زمینه ساز بحران هویتی

انسان ها اساساً موجوداتی آسیب پذیر هستند که به شدت در معرض خطر آسیب های روحی و روانی و اجتماعی قرار گرفته و متأسفانه در قشر جوان ما بیشتر صدق می کند و به سرعت تحت تأثیر عوامل منفی محیط جامعه قرار می گیرند و‌ دچار آسیب می گردند .

بحران اقتصادی دهه شصتی‌ها یقینا برای دهه هفتادی‌ها و هشتادی‌ها بسیار بیشتر می‌شود

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: عدم نظارت جامعی که بتواند در توزیع اعتبارات دخالت سریع و مستقیمی داشته باشد و از هدر رفت منابع جلوگیری کند، منجر به شکست در بحث اقتصاد می‌شود؛ به طوری که بحران اقتصادی دهه شصتی‌ها یقینا…

کادر فعلی دولت توان تغییر وضعیت مشکلات اقتصادی کشور را ندارد

حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی

شهریاری گفت: مسلما ترمیم وضعیت اقتصادی کشور نیازمند به کار گیری واستفاده از مدیران عاقلی است که با تدبیر واقعی و مدیریت جهادی بدون توجه به منافع حزبی وگروهی خود به منافع ملی وجمعی کشور بیاندیشند. قوه عاقله ای درون دولت ندیده ام.

کسانی به سمتهای جدیدی منصوب شده اند که کور میکنند اما شفا نمیدهند

محمدرضا سبزعلیپور اقتصاددان و رئیس مرکز تجارت جهانی

چنانچه در سیاستها و روشهای خود تغییر اساسی ایجاد نکنید و باز هم بخواهید با همین فرمان و با همین سکان کشتی دولت دوازدهم را فرماندهی و آنرا در این دریای پر تلاطم هدایت نمائید بطور قطع کشور را از رکود مطلق وارد فاز خطرناک بحران خواهید کرد!!

طرح دو فوریتی مجلس برای مشکلات اقتصادی

"بازگشت "کوپن" تحت عنوان "رفاه کارت

قرار است طبق طرح پیشنهادی نمایندگان مجلس برای حل معضلات اقتصادی، هم کالاهای اساسی وارد شده با نرخ ترجیحی ارز با رفاه کارت توزیع شوند و هم بازار دومی برای ارز در بورس تشکیل و نرخ در آنجا تعیین شود